Hakkımızda

1972 yılından beri otomotiv yan sanayi ve beyaz eşya sektöründe çalışan Saraçoğlu Makine firması,bu üretim tecrübesi ile 1985 yılında 450 konutluk bir kooperatif inşaatının döşeme kalıbı ve kalıp altı iskelesi üretimi ile inşaat sektöründe betonarme kalıbı ve aksesuarları ile üretimine başlamıştır.

O tarihten itibaren günümüze kadar sektörün önde gelen yüzlerce firmasına,50’ye yakın sistem çeşidi içerisinden en uygun olanının tasarımını yaparak sunmuştur.

Ülkemiz teknolojisini kullanarak hazırlanan ürünlerin kaliteli ve sağlam oluşunun getirdiği uzun ömürlülük ve ekonomi;kısa sürede büyük aşama kaydeden Saraçoğlu Makine İnşaat Kalıbı bölümünün,1987 yılında Yap-Sar Makine Kalıp Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adı altında kendi tasarımını,üretimini ve pazarlamasını yapan ayrı bir firma olarak kurulmasını sağlamıştır.

Yapsar Makine Kalıp müşterilerine sektör içinde önemli olan teslim sürelerini kısa tutup,sözünde durarak zamanında teslimatlar gerçekleştirmiştir. Bunlara ek olarak satış sırasında ve sonrasında tüm teknik kadrosuyla müşterilerinin yanında olup, ürünler ile ilgili her türlü teknik desteği vermiştir.

Sektörün önde gelen üretici firması olarak daima günceli takip ederek ve teknoljiyi sonuna kadar kullanarak”YAPSAR MÜKEMMELİ SAĞLAR…” sözünü duyabilmek için tam 20 yıldır durmadan duraksamadan çalışmıştır.

Yapsar Makine Kalıp ülkemizde birçok okul,köprü,geniş istihdam sağlayan fabrika inşaatlarında,dere ıslahlarında,park ve bahçe düzenlemelerinde,müteahhitlerimize tecrübe ve teknik donanımıyla hizmet vermeye,mimar ve mühendislerin düşüncelerini güvenle gerçekleştirmeye devam etmektedir…

Beton Heryere Dökülür,YAPSAR’la şekillenir

VİZYON MİSYON

Vizyon

Yapsar Makina Kalıp San. Ve Tic.Ltd.Şti. firması olarak müşterilerine kaliteli,sağlam ve zamanında hizmet sunabilen,Dünya’daki gelişmeleri ve trendleri yakından takip edip, ürün yelpazesini sürekli yenileyerek sektör de öncü olma ilkesini benimseyip ilkleri gerçekleştiren bir firma olmak.

Misyon

Pazardaki ürünleri ve rakiplerimizi yakından takip ederek, bilgileri en iyi şekilde toplayıp, kurum içi koordinasyonu ve iletişimi geliştirerek, toplanan bilgi üzerinde kararlar alıp hizmet verdiğimiz müşterilerimizle etkin iletişimi ve bilgiyi paylaşarak en yüksek faydayı sağlamak.Müşterilerimizin en iyisini hak ettiğine inanıp,memnuniyetlerini sağlamak adına her düzeyde samimi ve dürüst ilişkiler kurarak,müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmak.Sahip olduğumuz genç ve dinamik ekibimizle başarının hızlı, sonuç odaklı ve esnek olmaktan geçtiğine inanıp,istek ve heyecanımızdan güç alıp aynı hedefe birlikte koşmak.